Buradasın > Anasayfa Erkekler
RSSRSS
Erkekler
Onları anla, oyuna gelme:) Onları anla, oyuna gelme:)
Erkekler ne söyler, ne anlatmak ister? Bunu öğrenmek için hemen okumaya başla!

1D baba olsaydı... 1D baba olsaydı...
Louis, minik oğlunu kucağına aldı ve yakışıklı babalar listesine ismini yazdırdı. İyi bir baba olacağının sinyallerini ise şimdiden verdi. Peki ya One Direction’ın diğer üyeleri de baba olsaydı? Nasıl babalar olacaklarını az çok tahmin edebiliyoruz!

Unutma beni! Unutma beni!
Güzel bir ilişkiyi yakalamak zor. Ama asıl zor olan, ayrıldıktan sonra hatırlanmak. Aşık olduğun yakışıklının aklında kalmaya devam etmek için bu yazıya göz at!

Vine yakışıklılarından al haberi! Vine yakışıklılarından al haberi!
Erkeklerin ne istediğini en iyi erkekler anlatır diye düşündük, senin için son zamanların en popüler çıtırlarından ideal kız arkadaş olma taktikleri yürüttük:)

Yazısına bak, yakışıklıyı kap! Yazısına bak, yakışıklıyı kap!
Beğendiğimiz yakışıklılar, kalplerinin kilidini açan anahtarları aslında ellerinde tutuyor! El yazıları onların kişilikleri hakkında bize her şeyi söylüyor…

Kahramanım olur musun? Kahramanım olur musun?
Kimisi hırslı olanı, kimisi ukalasını örnek alıyor; erkeklerin sevdikleri kahramanlar bize onlar hakkında bir sürü ipucu veriyor. Sen de kahramanını, kahramanıyla tavlamaya ne dersin?

BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon

 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...