Buradasın > Anasayfa erkek gözüyle "Bana aşık mı?"
RSSRSS

Selam! Aslında ben buraya yazmayı çok saçma buluyordum, ama sanırım iyi bir öneriye ihtiyacım var! Bir çocuk var, bana çok yakın davranıyor. Bana sarılıyor. Herkes onun bana aşık olduğunu söylüyor. Ama ben onun bana aşık olduğunu zannetmiyorum. Gerçekten aşık olsa bu kadar yakın davranmazdı, diye düşünüyorum. İlk önceleri ben de gönül eğlendiririm diyordum, ama şimdi değişik bir şey hissediyorum. Yani onu pek yakışıklı bulmuyorum, bu hoşlanma değil, aşk hiç değil ve ondan aynı zamanda nefret de ediyorum. Hem de onu boğazlayacak kadar! Öyleyse benim hissettiğim şey nedir? Bir teşhis koyarsanız çok sevinirim.
HELENA

Ben aşık olduğum zaman bırak sarılmayı heyecandan gözlerinin içine bile bakamam o kişinin. Bu tip davranışlar aşktan çok sırnaşıklık ya da yılışıklık olarak adlandırılabilir bence. Ayrıca ne hissettiğini bana sorsan da, sen teşhisi zaten koymuşsun! “Onu pek yakışıklı bulmuyorum, bu hoşlanma değil, aşk hiç değil ve ondan aynı zamanda nefret de ediyorum” satırların bence her şeyi çok iyi anlatıyor. Bence hemen hayatından bu insanı çıkar ve rahatla.
 
14 Oy
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...