Buradasın > Anasayfa erkek gözüyle Bir erkeğin dikkatini ne çeker
RSSRSS

 

 Merhaba, benim bir sorunum var. Bir çocuğu seviyorum, ama onu etkileyemiyorum. Sizce onu nasıl etkilerim? O, benim okulumda. Acaba çirkin biri miyim diye düşünüyorum bazen. Hiç bir erkekten şu ana kadar çıkma teklifi de almadım. Bir erkeğin dikkatini neler çeker? 

PASSION GIRL 

'Bir erkeğin dikkatini ne çeker' sorusuna vereceğim cevap, 'Tamamiyle doğallık' olacaktır. Biz erkekler siz kızların süslenmesini, hoş görünmesini tabii ki de çok severiz, ancak işin doğrusu, erkeklerin büyük bir kısmının doğallıktan hoşlanıyor olması. Sana gelecek olursak, hoşlandığın çocukla aynı ortamda olman senin için bir avantaj, en azından onu sürekli görebilir, onunla iletişimi ortak arkadaşlar bularak sağlayabilirsin. Kendin hakkında 'çirkin miyim' diye düşünmeye devam edersen, açıkçası bu zor. Çünkü öte yandan erkekler kendine güvenmeyen kızlara yaklaşmayı pek tercih etmezler. O açıdan diyeceğim şu ki, öncelikle kendine güvenmeyi ve kendini sevmeyi denemelisin, ardından hoşlandığın çocukla bir şekilde tanışmalı, konuşmalı ve onun ilgi alanlarının neler olduğunu öğrenmelisin. Eğer hala çıkma teklifi almadıysan, bu seninle değil, doğru zamanda, doğru yerde bulunmadığınla alakalıdır ve bu da zaman ister:) Unutma, bir erkeği etkilemenin en temel yolu, önce kendine güvenmektir. Güzel kal!

 

İlgini Çekebilir:

alt Dünyanın en güzel 25 duvar kağıdı için tıkla!

 

 

 


23 Oy

Toplam 229 yorum var

Rss
birgün arkadaşım üst sınıflardan bi çocuk okulun başında seni seviyo dedi bnde merak ettim gördüm ilk başta pek takmamıştım bizim sınıfa geldiğinde bni çok etkiledi bnde ondan hoşlandım aradan zaman geçti arkadaşıma sordum hala seviyomu diye hayır dedi ne yapacağımı bilmiyorum beni sevip sevmediğiden emin olmak istyorum acaba onun ilgisini nasıl cekebilirim :-)
Canım umursama. Her daim bakımlı ol. Cool ol. Onu önemsemiyomuş gibi görün . Onu çok sevdiğini belli etme kuyruğu kalkar. Gizemli ol! Onun dikkatini böyle çekersin. Sürekli ısrar edersen sıkılır seni cepte bilir .
MERBA YA BNİM SINIFTAN BİRİ VAR ARKADAŞ GİBYİZİ AMA SANKİ BENİ SEWDİĞİNİ HİSSEDİYO GİBİYİM BNDE ONA KARŞI BİŞİLER HİSSEDİYORUM ACBA BEN NE YAPMALIYIM VE ŞU ARALAR AKLIMDAN ONU ÇIKARTAMIYORUM ÇOK TEKLİF ALDIM AMA ŞU ANA KADRA KİMSEYLE ÇIKMADIMM KORKUYORUM AÇIKÇASI BİRAZ :(:-)
Ben şuan 7ye gidiyorum ve 6.sınıfta bi çocuk devmlı peşimden koştu ama ben yüz vermedim bu sene dönem başında çıktık gibi bişey oldu daha sonra ben ayrldm ve şuan benden nefret ettiğini söylüyo ne yapabilirim lütfen yardımcı olun arada bakıyo ama ben bakınca gözlerini kaçırıyo ::'( onu çok seviyorum nooolur yardm edin nolur
Ben hiç bir kimsey aşık değilim arada sırada birilerinden az hoşlandım ama aşık olmadım. Daha yaşımız kaç başımız kaç aşık olacagınıza ders çalışsanız olmazmı ben hedöm taktir aldım hiç düz geçmedim 3kerede onur belgesi aldım 4kerede başarı belgesi aldım ben 7ye gidiyorum tam 3kere istiklal marşı yarışını kazandım fen sosyal ingilizce türkçem 5 sadece matematiğim 4 diger bütün derslerimin notu 5 :):)
BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon

Yorum Ekle


  • >:o
  • :-[
  • :'(
  • :-(
  • :-D
  • :-*
  • :-)
  • :P
  • :\
  • 8-)
  • ;-)

   


  Uzman Gözüyle

  Selam Heygirl! 12 yaşındayım. Eskiden sevdiğim bir çocuk vardı. O da beni seviyordu, ama şimdi başkasıyla çıkıyor ve sanırım bana gıcık oluyor. Benim çok gizli bir olay...