Buradasın > Anasayfa erkek gözüyle Bir erkeğin dikkatini ne çeker
RSSRSS

 

 Merhaba, benim bir sorunum var. Bir çocuğu seviyorum, ama onu etkileyemiyorum. Sizce onu nasıl etkilerim? O, benim okulumda. Acaba çirkin biri miyim diye düşünüyorum bazen. Hiç bir erkekten şu ana kadar çıkma teklifi de almadım. Bir erkeğin dikkatini neler çeker? 

PASSION GIRL 

'Bir erkeğin dikkatini ne çeker' sorusuna vereceğim cevap, 'Tamamiyle doğallık' olacaktır. Biz erkekler siz kızların süslenmesini, hoş görünmesini tabii ki de çok severiz, ancak işin doğrusu, erkeklerin büyük bir kısmının doğallıktan hoşlanıyor olması. Sana gelecek olursak, hoşlandığın çocukla aynı ortamda olman senin için bir avantaj, en azından onu sürekli görebilir, onunla iletişimi ortak arkadaşlar bularak sağlayabilirsin. Kendin hakkında 'çirkin miyim' diye düşünmeye devam edersen, açıkçası bu zor. Çünkü öte yandan erkekler kendine güvenmeyen kızlara yaklaşmayı pek tercih etmezler. O açıdan diyeceğim şu ki, öncelikle kendine güvenmeyi ve kendini sevmeyi denemelisin, ardından hoşlandığın çocukla bir şekilde tanışmalı, konuşmalı ve onun ilgi alanlarının neler olduğunu öğrenmelisin. Eğer hala çıkma teklifi almadıysan, bu seninle değil, doğru zamanda, doğru yerde bulunmadığınla alakalıdır ve bu da zaman ister:) Unutma, bir erkeği etkilemenin en temel yolu, önce kendine güvenmektir. Güzel kal!

 

İlgini Çekebilir:

alt Dünyanın en güzel 25 duvar kağıdı için tıkla!

 

 

 


29 Oy

Toplam 233 yorum var

Rss
ben okuldan biri ile çıktım ve hala onu çok seviyorum onu unutmak için ne yaptıysam olmadı okulda onunla karşılaştıgım zaman bazen knuşuyor bazen knuşmuyor knuşmadıgı zaman da sadece bna gülümsüyor sence benii seviyor mudur? onu geri kazanmam için ne yapmalıyım aacaba bana yardımcı olur musunuz lütfenn..;-)
Bn soyledim ilk bas tatlisin yakin arkimle cikmasaydin seninle cikardim dedi bakiyo bulasiyodu sonra her msjma bb yazmaya basladi engelledi bni unut filan dediarada sirada bna bakiyo ve artik ugrasmiyoda okul biticek ve o liseye gidicek :'( sizce napmaliyim lutfen biri cvp versin lutfen..
benim sevdiğim erkek ise beni kıskandırmaya çalışıyor bunun için ne yapmalıyım:'(:[img][/img]
mrb ben birini çok seviyorum ama o beni sevmiyoo onunla hç konuşmadık sadece facede konuşmuşluğumuz varr bide bi arkadaşı bna teklif edicekti arkadaşına demişki olum o kız Kezban ama bn çok seviyorum o çocuğuda ne yapmalıyım sizce :D
birgün arkadaşım üst sınıflardan bi çocuk okulun başında seni seviyo dedi bnde merak ettim gördüm ilk başta pek takmamıştım bizim sınıfa geldiğinde bni çok etkiledi bnde ondan hoşlandım aradan zaman geçti arkadaşıma sordum hala seviyomu diye hayır dedi ne yapacağımı bilmiyorum beni sevip sevmediğiden emin olmak istyorum acaba onun ilgisini nasıl cekebilirim :-)
BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon

Yorum Ekle


  • >:o
  • :-[
  • :'(
  • :-(
  • :-D
  • :-*
  • :-)
  • :P
  • :\
  • 8-)
  • ;-)

   


  Uzman Gözüyle

  Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...