Buradasın > Anasayfa erkek gözüyle Beni seviyor mu?
RSSRSS

 

 Geçen hafta tatilde bir çocukla karşılaştım. Senden yakışıklı olmasın, ama çocuk çok yakışıklıydı:) Ama bu çocuk benim yanıma geldiğinde, sürekli ondan kaçtım. Hep bakışıyorduk. Ama ben, tatilden sonra ondan hoşlandığımı fark ettim. Arkadaşıma benim hakkımda, 'güzel kız, keşke konuşsaydık' diyormuş. Sonra birbirimizin numaralarını alıp çağrılaşmaya başladık. Acaba benden hoşlanıyor mu? Sence ne yapmalıyım, ona onu sevdiğimi söylemeli miyim? 

ESMER KISS:)) 

Ona, çok zekice soracağın soruların cevabından seni sevip sevmediğini çok rahat anlayabilirsin. Mesela onu sinemaya davet et, hiç düşünmeden 'tamam, gidelim' diyorsa ya da 'şu film hakkında ne düşünüyorsun' diye sorduğunda, film hakkında hemen yorumlar yapmaya başlayıp seninle muhabbet kurmaya çalışıyorsa, kesin senden hoşlanıyor demektir. İş sana kalıyor yani. Haydi, kolay gelsin.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Jessica Biel'in en güzel duvar kağıtları!

 

 

 
33 Oy
 


Uzman Gözüyle

Merhaba Heygirl, beş senedir sıkı dost olduğum bir arkadaşım var. Ortak dostlarımızla birlikte zaman geçirirdik. Bu sene her şey değişti. Onun yeni dostları oldu. Ben onun dostlarıyla ...