-İlk Öpücük(oku ve yorum yap lütfen)

Yazar: SedenLautner / Etiketlenmemiş  / Tarih: Print 

Herkesin merak ettiği bir duygudur bu.İlk öpüş.Nasıldır,ne hissedilir ve ne yapılmalı.Bende bunları 15 Aralık 2009 Salı Gününden önce çok merak ederdim.Belki bazılarınız  daha ilk öpücüğünüzü yaşamadınız veya yaşadınız.Her iki tarafadan bu yazımı okumalarını rica ediyorum.

  Ben ilk öpüşümü deli gibi sevdiğin biriyle yaşadım.Ama o beni sevmiyordu.Nasıl mı?Şöyle;o benimle öpüşürken cinsel duygularını kullandı ben ise sevgimin tutkusunu hissetmiştim.Biliyorum kafanız iyice karıştır.Bu yüzden olayı kısasca anlatıyım.Ben bu çocuğu çok seviyordum.Konuşuyorduk gece yarılarına kadar mesajlaşırdık.Aramızda hiçbir şeyin olmayacağını bana belirtmişti.Ama yinede benimle öpüşmek istiyordu.Veya benimle ilgili güzel hayalleri vardı.İki sevgilinin kurduğu hayaller buna örnek olabilir.Böyle tuhaftı işte.Ben ise oynatıldığımı bile bile beni öpmesine izin verdim.

  15 Aralıktı.Boş bir sınıftaydık.Üstüme yürüdü ve duvara beni yasladı.Yüzümü iki avucunun arasına almış tutkuyla öpmeye başlamıştı.Karşılık veriyordum.Boynuna öyle bir sarılmıştım ki nefes alamıyordu.Ama bundan hiç rahatsızlık duymuyor gibiydi.Sanki birbirimize aşıktık.Halbuki aşkım tek taraflıydı.Bir ara geri çekildi.Saçlarımı geri atıp boynumu öpmeye başlamıştı.O an yüzümde ufak bir tebessüm vardı.Çünkü bir vampir gibi boynumu kokluyor,öpüyordu.Kafasını kaldırdı.Yüzüme baktı.Sarıldım.Resmen üzerine atladım.Ve o güzel kokusunu içime çektim.Oda bana sarılıyordu.Bu sefer boynunu öpen bendim.Dokunabildiğimce yüzüne,ellerine,göğüsüne ve omuzlarına dokunuyordum.İçim titriyordu.Sonra tekrar öpüşmeye başladık.Öpüşürken aklımdan geçen :'' Vay be! bir acemiye göre içte fena sayılmam.'' Komik dimi?Galiba öyle :) Her neyse.Bir ilişki yaşamadan öpüşmüştük.Ve bir kere değil.İki,üç belkide dört kere.

 

  Peki şu an ne mi oldu?Aramız bozuldu.Ne nasıl boşverin.Asıl konuya gelelim.İlk öpüş! 60 yaşıma gelsemde asla unutamayacağım şey.Şu an onu unutmaya çalışıyorumda nasıl olucak ki.O benim ilk sevdiğim ilk öpüştüğüm erkekti.Nasıl unuturum.Biliyorum daha çok gencim daha bir çok kişi gelicek hayatıma.Tek fark onun acısını hissetmeyeceğim.Ama dediğim gibi 60 yaşımada gelsem asla unutamayacağım.İlkim olduğu için...

 

 

Yorumlar (11)Add Comment
 1 2 > 
..., Düşük Yorumlar [Göster]
...
Yazan: serena_41, 20 51 2010
başıma hiç böle bişe gelmedi gelmesinide istemem smilies/cheesy.gif
Yöneticiye Rapor Et
Kötü Yorum
İyi Yorum
Oylar: +7
...
Yazan: eslem kanımtürk, 19 12 2010
bu kadr olur... bugn de ben ilk defa öpüştüm nedenini bilmediğim bi öpüştü ama güzedi aslında pişmanlık dolu offf kafam kara karışık kızlar.. napıcamı bilmiyorum!
Yöneticiye Rapor Et
Kötü Yorum
İyi Yorum
Oylar: -5
...
Yazan: mangalı dünya, 19 19 2010
inanamıorumm gerçekten süper bişimiş walla yasamış gibi oldmsmilies/smiley.gif)ama aranıza ne oldu da bozuldunuz çook mereak ettim??!!
Yöneticiye Rapor Et
Kötü Yorum
İyi Yorum
Oylar: -1
...
Yazan: özge sen bn , 18 32 2010
ya gerçektn yorumluk hikayaymiş, bn bunu yaşamadım.ama cidden iymiş
Yöneticiye Rapor Et
Kötü Yorum
İyi Yorum
Oylar: +0
...
Yazan: gizem ertk, 18 05 2010
cnım ben bunu okurken sankı ben öpüşüyormuşum gibi hiszetim...
Yöneticiye Rapor Et
Kötü Yorum
İyi Yorum
Oylar: +8
...
Yazan: melis14, 18 28 2010
vay bee gerçektende yorumluk bir yazı smilies/smiley.gif
Yöneticiye Rapor Et
Kötü Yorum
İyi Yorum
Oylar: +1
...
Yazan: melis14, 18 27 2010
vay be gerçekten de yorumluk bir yazı smilies/smiley.gif
Yöneticiye Rapor Et
Kötü Yorum
İyi Yorum
Oylar: -2
...
Yazan: ŞıpSewdiimm :D, 18 58 2010
wuuwww !!!! ciddn mükemmeLmişş smilies/cheesy.gif bu duyguyu henz yaşamadm ama cddn merk ediorm smilies/smiley.gif eLbtte ki sewdiim biri oLmaLı ama şu ara aşk hayatm çook karışk :|
Yöneticiye Rapor Et
Kötü Yorum
İyi Yorum
Oylar: +4
...
Yazan: hello, 18 55 2010
vallaha hi de zor deil ama ilk o beni öptü ben de bırakmadım 1 dk sürdü on dan sonra ayrıldık
Yöneticiye Rapor Et
Kötü Yorum
İyi Yorum
Oylar: -4
 1 2 > 

Yorum Yaz
Yorumunu Ekleyebilirsin here

busy